DALGAKIRAN TURBO HAVA KOMPRESÖRLERI (Dalgakiran)

Ürün hakkında detaylı bilgi için bizimle iletişime geçin. Diğer ürünlerimiz için ürünlerimiz sayfasına gözatabilirsiniz

Marka: Dalgakiran
Kategori: Kompresörler(Genel)

Basit ve Güvenilir Tasarim

T2 serisi hava sogutucu, ana motor, kontrol paneli, disli kutusu ve emme filtresi gibi önemli bilesenlerden olusmakta olup tüm bu parçalar tek bir kompakt paket halinde bulunur. Bu basit tasarim sayesinde montaj alani ve montaj süresi gereksinimi azalir. Yatar pedli mil yatagi ve özellestirilmis temel parçalarin (pervane, difüzör) kullanildigi saglam disli kutusu sayesinde ürün müsteriler için son derece güvenilirdir. Bu parçalar uzun ömür ve istikrarli çalisma saglayan asinma önleme teknolojisine göre tasarlanmistir.

Düsük Bakim

T2 serisi, daha basit ve saglam bir seçenek olarak tasarlandigindan ana parçalari düzenli sekilde degistirilmesi gereken döner vidali kompresörlere göre bakim maliyetini ve süresini en aza indirir.

Daha Yüksek Verimlilik

T2 serisi, önceki modellere kiyasla daha genis bir aero tasarim seçenegi yelpazesi sunar. Ayrica, müsterilerin ihtiyaçlarini karsilamak üzere verimliligi artiran ve istikrarli kullanim saglayan giris kilavuz kanadi bulunur.

Kullanici Için Özellestirmelerle Enerji Tasarrufu

IHI DALGAKIRAN, dünyanin önde gelen döner makine üreticilerinden birisi olarak jet motorlari, turbo sarjlar ve kompresörler gibi farkli alanlara uyarlanmis taninmis döner makine teknolojilerini sunmaktan gurur duymaktadir.

%100 Yagsiz

IHI DALGAKIRAN santrifüj kompresörler müsterilere %100 yagsiz hava saglar. Bunlar Almanya’daki bagimsiz üçüncü taraf test merkezi TÜV tarafindan basinçli hava safligi açisindan en yüksek derece olan en son ISO8573-1 Sinif 0 kapsaminda yagsiz olarak siniflandirilmis olup, yag kontaminasyonu riskini en aza indirir.