DALGAKIRAN TRE TURBO KompresörLER (Dalgakiran)

Ürün hakkında detaylı bilgi için bizimle iletişime geçin. Diğer ürünlerimiz için ürünlerimiz sayfasına gözatabilirsiniz

Marka: Dalgakiran
Kategori: Kompresörler(Genel)

Müsteri Için Özellestirme

IHI DALGAKIRAN'nin müsterilerin gereksinimlerini karsilamak üzere optimize edilmis santrifüj kompresörler için 1.500'den fazla aero parçasi tasarimi bulunur. Aerodinamik tasarim, jet motoru ve turbo sarjlari tasarlarken kullandigimiz Bilgisayarli Akiskan Dinamigi (CFD) yöntemiyle tasarlanmistir.

Gelismis Enerji Tasarrufu

IHI DALGAKIRAN, en uygun santrifüj kompresörleri tedarik ederek tesisinizin enerji tasarrufuna katki saglayabilir ve yasam döngüsü maliyetini önemli ölçüde azaltabilir.

Halen dünya çapinda çalisan 8.000'den fazla IHI DALGAKIRAN santrifüj kompresör bulunmaktadir. IHI DALGAKIRAN, dünyanin her yerindeki müsterilerin ihtiyaçlarina uygun olarak her bir müsterinin sürekli degisen ihtiyaçlarini karsilayan santrifüj kompresörler gelistirme olanaklarini arastirmaktadir.

IHI DALGAKIRAN, dünyanin önde gelen döner makine üreticilerinden birisi olarak jet motorlari, turbo sarjlar ve kompresörler gibi farkli alanlara uyarlanmis taninmis döner makine teknolojilerini sunmaktan gurur duymaktadir.

Basit ve Güvenilir Tasarim 

TRE serisi hava sogutucu, ana motor, kontrol paneli, disli kutusu ve emme filtresi gibi önemli bilesenlerden olusmakta olup tüm bu parçalar tek bir kompakt paket halinde bulunur. Bu basit tasarim sayesinde montaj alani ve montaj süresi gereksinimi azalir. Yatar pedli mil yatagi ve özellestirilmis temel parçalarin (pervane, difüzör) kullanildigi saglam disli kutusu sayesinde ürün müsteriler için son derece güvenilirdir. Bu parçalar uzun ömür ve istikrarli çalisma saglayan asinma önleme teknolojisine göre tasarlanmistir

%100 Yagsiz

IHI DALGAKIRAN santrifüj kompresörler müsterilere %100 yagsiz hava saglar. Bunlar Almanya’daki bagimsiz üçüncü taraf test merkezi TÜV tarafindan basinçli hava safligi açisindan en yüksek derece olan en son ISO8573-1 Sinif 0 kapsaminda yagsiz olarak siniflandirilmis olup, yag kontaminasyonu riskini en aza indirir.

Yüksek Güvenilirlik

“Her zaman müsterinin ihtiyaçlarina odaklanin!”
IHI DALGAKIRAN santrifüj kompresörleri gelistirirken benimsedigimiz slogan budur.

IHI DALGAKIRAN, üstün teknolojik avantaji sayesinde Japon santrifüj kompresör pazarinda baskin güç olmaya devam etmektedir. IHI DALGAKIRAN’nin tarIHI DALGAKIRANnde santrifüj kompresörlerin kalitesi önde gelen otomotiv, yari iletken, demir ve çelik, rafineri, petrokimya, hava ayristirma ve gida endüstrisi sirketlerinin kati gereksinimlerine göre sekillenmistir.