DALGAKIRAN TRA-TM TURBO KOMPRESÖRLER (Dalgakiran)

Ürün hakkında detaylı bilgi için bizimle iletişime geçin. Diğer ürünlerimiz için ürünlerimiz sayfasına gözatabilirsiniz

Marka: Dalgakiran
Kategori: Kompresörler(Genel)

Basit ve Güvenilir Tasarim

TRATM serisi hava sogutucu, ana motor, kontrol paneli, disli kutusu ve emme filtresi gibi önemli bilesenlerden olusmakta olup tüm bu parçalar tek bir kompakt paket halinde bulunur. Bu basit tasarim sayesinde montaj alani ve montaj süresi gereksinimi azalir. Yatar pedli mil yatagi ve özellestirilmis temel parçalarin (pervane, difüzör) kullanildigi saglam disli kutusu sayesinde ürün müsteriler için son derece güvenilirdir. Bu parçalar uzun ömür ve istikrarli çalisma saglayan asinma önleme teknolojisine göre tasarlanmistir.

Advanced energy saving

By supplying the most suitable centrifugal compressors , IHI can contribute to energy saving for your plant, as well as reducing life cycle cost dramatically.

User customization

IHI has more than 1,500 aero parts design for the most optimized centrifugal compressors to meet customers' requirements. The aerodynamic design has been analyzed by Computational Fluid Dynamics (CFD) method, same as we use when designing jet engines and turbo chargers.

Asamali Kompresyonun Etkisi

TRATM serisi, döner vidali kompresörlere kiyasla daha kompakt ve basit bir tasarima sahiptir. Ayrica, döner vidali kompresörlerle mümkün olmayan orta basinç araliginda 3 asamali kompresyon olanagi saglar. Kompresyon asamalarinin sayisinin artmasi kompresörün sogutma performansini ve kompresyon verimliligini artirabilir. TRATM serisi, en uygun aerodinamik tasarimi sayesinde 2 asamali döner kompresörlere göre önemli maliyet tasarrufu saglar.

%100 Yagsiz

IHI DALGAKIRAN santrifüj kompresörler müsterilere %100 yagsiz hava saglar. Bunlar Almanya’daki bagimsiz üçüncü taraf test merkezi TÜV tarafindan basinçli hava safligi açisindan en yüksek derece olan en son ISO8573-1 Sinif 0 kapsaminda yagsiz olarak siniflandirilmis olup, yag kontaminasyonu riskini en aza indirir.