DALGAKIRAN RSC SERISI Vidali Hava Kompresörleri (Dalgakiran)

Ürün hakkında detaylı bilgi için bizimle iletişime geçin. Diğer ürünlerimiz için ürünlerimiz sayfasına gözatabilirsiniz

Marka: Dalgakiran
Kategori: Kompresörler(Genel)

RSC SERISI Vidali Hava Kompresörleri
Dalgakiran RSC serisi kompresörler rayli sistem araçlarindaki basinçli hava ihtiyaçlarini karsilamak için tasarlanmistir. Her bir üreticinin farkli taleplerini dikkate alarak müsterilere özel tasarlanan bu ürünlerle Dalgakiran, rayli sistem (tren, tramvay) üreticilerinin güvenilir destekçisidir
STANDART DONANIM Ürünlerimizin tamaminda, IE3 verimlilik sinifinda IP55 elektrik motorlari, IP54 fan motorlari, yildiz-üçgen motor yol verme sistemi, pazar ihtiyaçlarina göre IEC, UL/cUL, CE standartlarina uygun seçilmis elektriksel malzemeler, yüksek verimli daha az enerji tüketen vida blogu gibi yüksek kalitede komponentler standart olarak sunulur.
SERVIS KOLAYLIGI Tüm sarf malzemelere aninda erisim saglayan yerlesim, hizli sökülüp takilabilen koruma kapaklari, kolay kullanima sahip kontrolörler kullanilarak gerçeklestirilen servis dostu tasarim durus süresini en aza indirir ve bakim maliyetlerini düsürür.
GENEL ÖZELLIKLER
Uzun bakim araliklari ve düsük bakim maliyeti Vagona istege bagli montaj seçenekleri (üstüne, içine, ya da altina) Sessiz çalisma, düsük titresim Hafif ve kompakt yapi Güvenilir ve dayanikli Direkt akuple tahrik sistemi CE Sertifikali SPVD (Simple Pressure Vessel Directive) direktifine uygun ve EN 286-3 standardina göre tasarlanan ve imal edilen hava tanklari.
ANA MOTOR VE TAHRIK SISTEMI
Esnek kaplinle direkt akuple
SOGUTMA SISTEMI
Dogrudan ana motora bagli sessiz ve verimli eksenel fan.
SEPERATÖRLER VE KOMPAKT HAVA KURUTUCUSU
Yag partikülleri ve aerosolleri ayristiran kartus tip mekanik kurutucu Kolay sökülebilen (spin-on) tipi separatör
ÇOKLU BLOK
Yag seperatör filtresi Minimum basinç valfi Termostatik valf.
ELEKTRIK SISTEMI
Gövdeye entegre kompakt elektrik panosu Basit ve etkin motor yol verme sistemi  Müsteri ihtiyacina özel kumanda/kontrol sistemi.